modna dziewczynaBycie osobą modną to zadanie cięższe niż się wydaje. Moda zmienia się na każdym kroku i trzeba pozostawać bardzo czujnym, by nie przeoczyć kolejnej zmiany. Bo moda to bardzo wymagająca rzecz – ona rzadko wybacza potknięcia.

Kto może być modny?

Moda to nie jest jakaś sztuka przeznaczona tylko dla wtajemniczonych. Z modą można zapoznać się na każdym kroku – w Internecie, na stronach www i blogach tematycznych, szafiarskich, w telewizji, podczas audycji jej przeznaczonych, które można spotkać nader często, zwłaszcza w telewizji, której głównym lub wręcz jedynym targetem są kobiety, można też o niej czytać w prasie. Zarówno tej specjalistycznej, która nastawiona jest jedynie na tematykę związaną z modą i zakupami, jak i w zwyczajnej prasie kobiecej, tygodnikach i miesięcznikach.  Dlatego modny może być każdy z nas. Każdy, kto ma nieco samozaparcia i interesuje się tym tematem, rzecz jasna.

Sztuka noszenia ubrań

legginsy HeidiNiektórzy we wszystkim wyglądają doskonale, inni wyglądają jakby się poprzebierali, a nie ubrali. Dlaczego tak jest? Bo poza tym, jakie ubrania się nosi – ważne jest też to, jak się te ubrania nosi. Choćby takie legginsy – rodzaj spodni, który jest szczególnie lubiany przez kobiety, a w ostatnim czasie święci prawdziwe tryumfy na ulicach – o czym można się z łatwością przekonać, jeżeli tylko się rozejrzymy wokół siebie.

O co chodzi z legginsami?

Zdarza się, wcale nierzadko, że legginsy na ulicach budzą dość skrajne emocje, dlaczego? Dlatego, że aby dobrze w nich wyglądać trzeba po pierwsze dobrze się w nich czuć, a po drugie – doskonale zdawać sobie sprawę z tego, do czego i jakie legginsy nosić wypada. Bowiem ten rodzaj odzienia możemy podzielić na część wierzchnią i spodnią. Wierzchnia to ta, której spodnie nie są tak cienkie, że aż prześwitujące. Spodnia – rzecz jasna prześwituje. Przy tej drugiej jest dość sporym faux pas odsłanianie pośladków – powinnyśmy założyć dłuższą tunikę lub sukienkę, ewentualnie spódnicę, by je zakryła. Bo spodnie spodniom są nierówne. O tym trzeba pamiętać.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *